MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16117128
nr 1611 7128
Stolar
4 st, Thonet.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:35:40
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)